Szanowni Państwo,

W imieniu Kierownika Jednostki Dydaktycznej  dr. hab. Przemysława Kordosa uprzejmie informuję, że dla Studentów Wydziału „Artes Liberales” zostały ogłoszone dodatkowe całkowicie zdalne, asynchroniczne kursy przygotowane przez Wykładowców naszego Wydziału:

  1. Dr Thurston Cleve Hicks: Humans and Their Endangered Great Ape Cousins,1 ECTS
  2. Dr Krzysztof Skonieczny:  New Trends in French Philosophical Thought,2 ECTS (przedmiot powstał na podstawie zajęć pana prof. Jana Miernowskiego)
  3. Dr Michał Oleszczyk: Polskie kino gatunkowe: Dwie adaptacje literatury polskiej w reżyserii Marka Piestraka,1 ECTS

Zaliczenie każdego z proponowanych wykładów da Państwu możliwość zdobycia dodatkowych punktów ECTS i rozliczenie ich w miarę potrzeby w roku akademickim 2021/22 lub 2022/23 jako zajęć fakultatywnych.

Rejestracja na zajęcia jest prowadzona poprzez nową ogólnopolską stronę Internetowej Rekrutacji Kandydatów i będzie trwała w dniach 1-16.06.2022 r.
https://ukraina.irk.edu.pl/pl/

Zapisu na kurs można dokonać tworząc konto w systemie Ukraina IRK oraz wybierając kurs z zakładki kursy (przygotowawcze/językowe) – > kursy on-line https://ukraina.irk.edu.pl/pl/offer/KURSY/field/KURSY-ONLINE/

Kursy będą prowadzone na platformie Kampus, a ich zaliczenie będzie możliwe do 17.07.2022 roku.

(Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotów znajdują się na stronach kursów w IRK Ukraina oraz w sylabusach w USOSweb UW).

Wykłady powstały w związku z pilotażowym programem zajęć dla Kandydatów z Ukrainy. Projekt ma za zadanie sprawdzenie procesu rejestracji, rekrutacji a także całkowicie zdalnego i asynchronicznego zaliczania kursów na platformie Kampus.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania chętnie odpowiem.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Karolina Koper
karolina.koper@al.uw.edu.pl